Z dumą ogłaszamy wprowadzenie nowego modelu GPS przeznaczonego do monitorowania naczep i przyczep. Chodzi o model FMB965, który dzięki dużej wewnętrznej baterii podtrzymującej urządzenie może działać autonomicznie i monitorować dane nawet przez 30 dni. Co więcej, kompaktowa wodoodporna obudowa pomaga rozszerzyć możliwości biznesowe projektów dla flot transportowych, takich jak motocykle, skutery, quady, przyczepy, SUV-y, motorówki, łodzie rybackie (na małą skalę), narty wodne, poduszkowce, skutery śnieżne itp.

Monitoring GPS to dostęp do technologii umożliwiającej nie tylko śledzenie trasy pojazdu, ale również wielu funkcji i statystyk pojazdu.
Korzystając z systemu monitoringu pojazdów koszty utrzymania floty maleją nawet o 30%, a wynika to z tego, że z przed ekranu komputera w pracy czy w domu masz dostęp do szczegółowych informacji takich jak:

  • trasa pojazdu,
  • miejsca i liczba postojów,
  • stan licznika,
  • poziom paliwa i miejsce tankowania,
  • praca silnika (obroty).

Dzięki takim informacjom bedziesz zawsze wiedział, gdzie aktualnie znajduje się pojazd, unikniesz nieautoryzowanych przebiegów, zwiększysz wydajność pracy, poprawisz terminowość, a co za tym idzie będziesz bardziej konkurencyjny. Ponadto zwiększysz bezpieczeństwo kierowców, pojazdów i przewożonych ładunków. Zredukujesz też czas zarządzania flotą i sprawnie rozliczysz się z kierowcami.

Instalując Monitoring GPS zyskujesz wiele korzyści niewielkim kosztem - sprawdź cennik.

Korzystaj z zaawansowanej platformy śledzenia GPS do codziennych operacji biznesowych i planowania strategicznego. Śledź każdą osobę i dowolny obiekt, monitoruj ich status i aktywność. Skonfiguruj Wialon zgodnie z wymaganiami biznesowymi klienta i osiągnij większą produktywność i wydajność

Zdalne zczytywanie online plików tacho DDT

Zabezpieczenie pojazdu poprzez wykrywanie kierowcy

W przypadku chłodni - kontrola domknięcia drzwi, czujnik temperatury

Abonament już od 35 PLN


Słowa kluczowe: zdalny odczyt tachografu, odczyt tacho online, monitoring gps pojazdów, monitoring gps, zabezpieczenie pojazdu, śledzenie pojazdów, tracking pojazdów, monitorowanie naczep, monitorowanie ładunków, GPS w busach, GPS w masterach, GPS w Ducato, GPS w Iveco, GPS w plandekach